KPRM odradza Obamie wizytę w Polsce. „Za duże ryzyko spotkania licealistki z Gorzowa”

Obama jednak nie przyjedzie?

Czerwcowa wizyta amerykańskiego prezydenta stanęła pod dużym znakiem zapytania. Jak dowiaduje się ASZdziennik, Kancelaria Premiera zaleca Białemu Domowi zmianę planów.

 W chwili obecnej istnieje zbyt duże ryzyko spotkania z licealistką z Gorzowa  czytamy w nocie dyplomatycznej jaką otrzymał ambasador USA w Warszawie.

Jak wskazuje strona polska, grozi to zniweczeniem społecznej wymowy wizyty a także „destrukcją wizerunku gościa, który może zostać nazwany zdrajcą”.

 Dlatego rekomendujemy przesunięcie terminu do momentu, kiedy licealistka pójdzie wreszcie na studia.

(c) ASZdziennik 2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fot. youtube.com/TVP Info

Reklamy

9 Komentarzy on “KPRM odradza Obamie wizytę w Polsce. „Za duże ryzyko spotkania licealistki z Gorzowa””

 1. jam jest pisze:

  pszeprasam, żądam reglamentasji interneta, bo rynek wolny być powinien i górnikom tes dostatek w parlamencie europejskim

 2. piotr pisze:

  Dziewczyna wszystko jedno czy słusznie czy nie wykazała się odwagą. Przykro mi że moje ulubione medium w postaci aszdziennika wspiera mainstream’ową nagonkę. Abstachuję (nie wiem czy napisałem poprawnie) od czyichś kolwiek poglądów

  • Nie zgadzam się. Tekst jest o drugiej stronie, która nagle przykłada do pojedynczej 17-latki wagę, jakby była nową Anną Walentynowicz

  • pak4 pisze:

   Kiedyś byłem świadkiem, jak kilku młodych ludzi z dumą opowiadało o kolegach, którzy wybrawszy się na wycieczkę szkolną do Oświęcimia, wymieniali hitlerowskie pozdrowienia przed barakami obozu. Nauczyciele mieli ich ukarać (symbolicznie zresztą), a owym młodym świeciły się oczy: „Szacun, ale odwaga! Następnym razem musimy sobie kupić mundury SS i tak tam pojechać!”
   Jakoś się z nimi nie solidaryzowałem.

  • pak4 pisze:

   PS.
   Nie pisałem tego, by sugerować, że to jest to samo. Ale jednak jest to przypomnienie, że nie każda odwaga jest godna pochwały i szacunku.

  • aseg pisze:

   Za każdy taki komentarz Bóg zabija kotka #pozdrawiam

 3. rezyser pisze:

  Ja tylko nieśmiało zauważę, że amerykancki Secret Servis jest super sprawny (bo amerykancki) i na pewno sobie by z nią poradził… z utknięciem prezydenckiej limuzyny może nie (bo kto przewidzi, że jest za wąsko?), ale z licealistką – na luzaku!

 4. Plebanik pisze:

  Nie znoszę Tuska a PO mam po szyję ! ale ta Marysia to masakra.Zauważcie że ona wszędzie mówi że Tusk to zdrajca a ni razu nigdzie nie tłumaczy dlaczego.Zapewne tak jest bo w domu to ciągle słyszy a ostatnio poza Kaczyzmem to Kurwinizm ciągle wyzywa wszystkich od zdrajców.Jak słyszę takie puste licealistki które mówią o sobie „patriotka” to patriotyzm zaczyna kojarzyć mi się z idiotyzmem.

 5. Rodzic pisze:

  Jedno jest pewne :
  Rodzice się pogubili , swoje dziecko uchowali ,” a powinni wychować” !


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s