Niekompletne wideo z mieszkania Jurka Owsiaka? „Gazeta Polska”: Nie pokazał sejfu

Szef WOŚP coś ukrywa?

Od kilku dni po publikacji portalu należącego do „Gazety Polskiej” krążyły legendy o luksusach, w jakich mieszka Jurek Owsiak. Sam zainteresowany postanowił przeciąć te spekulacje i na wideoblogu pokazał swoje 115-metrowe mieszkanie w Warszawie.

Nie wszyscy byli jednak kupili tą nagłą otwartość.

– Po dwudziestu odtworzeniach klatka po klatce, możemy z całkowitą pewnością powiedzieć, że wideo jest niekompletne – czytamy na stronie niezalezna.pl. – Owsiak nie pokazał sejfu, w którym trzyma pieniądze z WOŚP.

Skąd pewność, że w mieszkaniu jest sejf? – W drugiej minucie nagrania przez ułamek sekundy widać charakterystyczne wybrzuszenie na podłodze w kuchni – czytamy w analizie portalu. – Owsiak nigdy już w to miejsce nie wraca. Może wyjaśni Polakom dlaczego?

(c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fot. owsiaknet.pl


3 Komentarze on “Niekompletne wideo z mieszkania Jurka Owsiaka? „Gazeta Polska”: Nie pokazał sejfu”

 1. Pauch pisze:

  jestem prawie pewien, że pod co drugim obrazem ma sejfy i inne schowki ;)

 2. M pisze:

  Ja wiem, kiedys znałem tego Pana, już przed laty, pracująć w trójce ten Pan, Ten Owsiak zbierał słoiki, on nawet wtrócje co się go pytali czy wli wypłatę w gotówce czy w naturze wybierał słoiki. Wtedy to dziwiło nawet do dziś dzwinego a pracującego wtedy z Nim, z Tym Owsiakiem, Wojewódzkiego. To że Ci dwaj kiedyś mówili, co tam mówili, pluli sadzą do jedniego mikrofonu to chyba kolejny ślad. Ale właśnie wtedy kiedy wszytscy się śimieli z Tego Pana, tego Owsiaka, to on już wtedy słokiki zbierał żeby kasę marynować. Uważam więc że nie sejf jest tu kluczem tylko słoiki z marynowaną kasą. Spiżarnia. A, aha, już wtedy Ten, Pan Ten Owsiak miałśira na kamuflowanie spirzanię dla niepoznaki nazwał Pantry

 3. Pijany Elektryk pisze:

  Ale pokazał widok z okna. Ciekawe kiedy znajdą się pierwsi co go namierzą w realu:/

  A wtedy to już tylko kwestia czasu, aż znajdą się faszyści którzy obleją go brunatną cieczą. A może za rok WOŚP zagrała by dla ofiar faszyzmu i kibolstwa?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s