Owsiak: Cała kasa z tego finału WOŚP pójdzie na alkohol, który rozdamy na Woodstocku

To nie jest żart.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy miała w tym roku grać na rzecz sprzętu ratunkowego dla dzieci i godnej opieki dla osób starszych. W ostatniej chwili w nieoczekiwany sposób zmienił się jednak motyw przewodni 22. finału.

– Prawicowe gnoje, modliliście się o to od 20 lat, więc postanowiłem was wysłuchać – oznajmił na fanpage’u WOŚP Jurek Owsiak. – Niniejszym deklaruję, że cała pula z tego finału pójdzie na darmowy alkohol i prezerwatywy, które rozdamy na Woodstocku.

Te zaskakujące słowa padły podczas dyskusji z przeciwnikami Orkiestry, którzy w niewybredny sposób zarzucali Owsiakowi nieczyste intencje.

Jakkolwiek niewiarygodnie to brzmi, szef WOŚP prawdopodobnie nie żartował.

W godzinę po szokującej deklaracji na oficjalnej stronie Orkiestry pojawił się banner z hasłem:  22. finał. Pijta co chceta. Darmowe piwo i antykoncepcja na Przystanku Woodstock.

(c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fot. Zorro2212/CC/Wikimedia Commons

Reklamy

71 Komentarzy on “Owsiak: Cała kasa z tego finału WOŚP pójdzie na alkohol, który rozdamy na Woodstocku”

 1. Miłek pisze:

  To jest koniec. „Poważne” portale łykną to jak pelikan.

 2. Axis^3City pisze:

  udostępniamy ? ;]

 3. Pewdie pisze:

  No, nareszcie sensowny finał!

  Jeszcze tylko narkotyki dla wszystkich!

 4. fotokoralowiec pisze:

  wiecie co pewnie kupia sobie buteleczkę……. ale żeby wszystkim nieee…
  wiadomo że jak zawsze dostaną ci co potrzebują

 5. ruda pisze:

  jesteś kretynem i palantem

 6. Pan z teczką pisze:

  Niezupełnie. Zmieniłbym kolejność.

 7. Ruda pisze:

  media kłamią i juz…. doskonały przykład

 8. jkm pisze:

  zajebiscie

 9. jkm pisze:

  TO SIE NAM PODOBA

 10. Antypalant pisze:

  Czyli jesteś zwyczajnym złodziejem. I pijakiem, bo każdy złodziej to pijak!

 11. olmk pisze:

  żal mi Twoich rodziców…

 12. daodando pisze:

  Osobiście nie nawidzę świętojebliwców, ale jak tak patrze co niektórzy z was tu pisza i jaraja się tym że fajna sprawa oczerniać WOSP (nie wspominając o wychowanym człowieku co kradł pieniadze z puszek i jeszcze sie tym chwali, bo internet pod gwiazdke dostał) to życze wam wszystkim by wasze Dzieci tej pomocy potrzebowały i jej nie otrzymały, ha ha ha taki śmieszny będę razem z wami :), a teraz sobie debatujcie dalej bo ja i tak juz wytarczajaco sobie przez was poziom inteligencji obniżyłem, goodbye

  • Anna pisze:

   O leczenie dzieci powinien się troszczyć naz rząd a nie pan Owsiak.

  • justyna pisze:

   zatem o bezdomne psy i fundacje, które zostały założone przez zwykłych (a raczej niezwykłych przez gest) ludzi również powinniśmy wyeliminować, bo to przecież państwo powinno zająć się zwierzętami. wybacz, ale takie rozumowanie jest co najmniej prymitywne, bo żyjesz na tym świecie tak, samo jak wszyscy i również jesteś odpowiedzialna za wszystkie kwestie. nie mogę tego czytać, bo mam ochotę każdemu z kolei przyjebać zwyczajnie w ryj za tępawe gadanie i szukanie na siłę argumentów nie do przyjęcia.

  • remi pisze:

   porównujesz dzieci do psów? to jest dopiero prymitywne myslenie ;)

  • teen pisze:

   Leczenie dzieci jest zapisane w Konstytucji Naszego Państwa. Nie ma tam mowy o bezdomnych psach i fundacjach. Tak na marginesie: organizacje pozarządowe często realizują zadania publiczne i często otrzymują na to środki publiczne.

  • kohorta45 pisze:

   To TY wiesz że miałeś jakiś tam poziom inteligencji?ale jesteś samochwała.Jak obniżyłeś poziom tego co miałeś to już depresja.

  • SiwY pisze:

   Właśnie, czemu przez Całe życie, Pomagać . Tym Biednym Dzieciaczkom ma pomagać Pan Owsiak ? Bo co ? Bo tyle razy mu się udało ? i co teraz ma sprawę w sądzie ? za co kur** B0 nie rozumiem.. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Maro pisze:

   Sama idea pomocy świetna, organizacja i skuteczność w zbiórce funduszy tez znakomita, szkoda że brakuje współpracy a przynajmniej dawniej brakowało (może to naprawili) z ministerstwem i poszczególnymi placówkami szpitalnymi. Do dziś są miejsca gzie ofiarowany sprzęt się kurzy bo nie ma pieniędzy na jego eksploatacje i na wykwalifikowanie pracowników. I jak zawsze wina leży po obu stronach.

 13. haem pisze:

  to następnym razem zastanów się jak opiszesz kolejne swoje wyczyny z młodzieńczych lat, gdyż Twój wpis, a dokładnie IP komputera łatwo namierzyć, a wpis Twój można jak najbardziej potraktować jako przyznanie się do kradzieży. Ile za to grozi, sprawdź sobie w Kodeksie Karnym.
  Myślenie ma przyszłość…

 14. ironek pisze:

  Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

  takie cuś jest na dole napisane czytajcie całość z zrozumieniem

  TROLują was :P

 15. ASD pisze:

  Ja już powoli jestem zmęczony tym co dzieje się w kraju, wszystko mi obojętnieje. Takich aferek jest już za dużo, do obrzydzenia. Myślę że cieszenie się z tego, że można komuś dopiec albo wyśmiać nie przystoi dla katolika, chrześcijanina. Chcemy nawracać, to powinniśmy się modlić a nie wojować agresją za agresję, chociaż wiem że nie jest łatwo się opamiętać.Poza tym to dzięki Boskiej mocy człowiek odnajduje Boga w sercu a nie naszym krytykom. straszeniom i nagabywaniu

 16. wow pisze:

  (c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

 17. nepal pisze:

  Panie Jurku, niech pan nie obraża prawicowców, bo nie każdy prawicowiec jest przeciwko panu. Ja jestem prawdziwym prawicowcem i pana popieram, bo nie czerpie pan pieniędzy z budżetu, ale zbiera je pan od dobrowolnie wpłacających.

  • Pingwin pisze:

   A darmowy czas w TVP (+ wiernych mediach na służbie) to nie czerpanie ze wspólnego ?

  • kohorta45 pisze:

   Prawicowiec?po Twoim wpisie mam wątpliwości co do Twoich przekonań.Prawdą jest że nie pobiera z budżetu,ale towarzyszące całej imprezie reklamy telewizyjne i radiowe czy transmisje w telewizji publicznej są finansowane z pieniędzy abonentów.To podstarzały showman w kolorowych okularach.Jest osobą stojącą ponad krytyką i społeczną kontrolą.Zamyka usta przeciwników grożąc procesami,taki święty świecki ||| RP.Ale użytecznych idiotów nawet wśród „prawicowców „nie brakuje.

  • alno pisze:

   No widzisz, a pan I Dobroczyńca RP Owsiak wali WSZYSTKICH jak leci, bez wyjątku. Nerwy mu puszczają. Musi coś jest na rzeczy.

 18. tedi pisze:

  No ich kasa jak ludzie dają to co wam przeszkadza co sobie kupią. Nauczcie się demokracji chcesz grasz na pianinie ktoś chce do pije na Woodstocku.

 19. Aaron pisze:

  A tak zupełnie poważnie. Nie dam ani grosza Panu Owsiakowi z kilku prostych powodów. Ratowanie życia i zdrowia w państwowej służbie zdrowia jest zakichanym obowiązkiem państwa. Szczególnie, że zabiera mi horrendalne składni na NFZ. Pan Owsiak, w zupełnie niejasnych okolicznościach, bez przetargów etc kupuje sprzęt medyczny by „oddać” go w ręce szpitali. Te szpitale w niedługim czasie zostaną przejęte przez prywatne firmy. Zatem ciemny ludek, który naiwnie wrzucał pieniążek do puszki i tak za korzystanie z tego sprzętu zapłaci. W żadnym innym kraju nie gra taka orkiestra, bo żaden normalny kraj jej nie potrzebuje.

  • nelka pisze:

   tak ale czas leci, a dzieci potrzebują tego sprzętu natychmiast. Nie ma czasu polegać na durnym państwie.

 20. zielona pisze:

  a najgorsze jest to, że część w to uwierzy;/

 21. aaa pisze:

  Daliście się strolować i tyle. Człowiek się po prostu wkurzył. Każdy z nas ma swoje granice wytrzymałości.

 22. Kacper pisze:

  Powiedzmy sobie szczerze. Owsiak jest traktowany jak święta krowa i widać to też po reakcji na ten news „lewackich moherów”, bo zachowanie dokładnie takie samo. Już nie martwcie się tak na zapas, to że ktoś to podchwyci. Więcej zaufania do ludzi wam życzę, bo robienie z niektórych ludzi bożków to właśnie moherstwo.

 23. katt pisze:

  WOSP to cyrk a nie zadna tam akcja charytatywna.. odemnie dostaniecie w tym roku kopniaka na de..

  • irys pisze:

   i pomyśl, że przy okazji kopiesz małe dzieci i starców .. nie widzisz ile sprzętu jest dzięki orkiestrze? ile dzieci dzięki niemu zostało uratowanych? pojedz do CZD a zobaczysz ilu małych pacjentów ocalało dzięki Panu Jurkowi…

  • koniu pisze:

   Powiedz to rodzicom dzieci które żyją dzięki Owsiakowi!

  • moniakaba pisze:

   i kij ci w oko z życzeniami, zeby kiedyś był ci potrzebny w szpitalu ten sprzęt a wszyscy ci szanownie odmówili pomocy, kierując sie Twoim dobrem psychicznym, bo przecież od Owsiaka to wszysto samo zło.

 24. Kukus pisze:

  wreszcie pieniądze pójdą tam gdzie zostaną docenione i wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem.

 25. 3-ci Polak pisze:

  no to teraz rydzyk -prawicowcu mocherowy pokaż gdzie twoje miliony zagrabione trafiają

  • Duźy pisze:

   Tak właśnie Rydzyk niech da na szpitale i chore dzieci a poza tym „Ci niby rządzący” niech pracują za podstawową pensje.

 26. Deal jest prosty:
  Owsiak dostaje czas antenowy i kasę z datków,
  w zamian za poparcie dla tuska/komoruska.

  • jagasko pisze:

   A co było przed Tuskiem?? bo to już 22 lata minęły , a wtedy o Tusku nikt jeszcze nie słyszał. Jeśli Owsiak tak źle działo, to……….. do roboty Kochani i pokażcie, że zrobicie to lepiej i taniej. Pamiętajcie tylko, że na Państwo nie ma co liczyć / obojętnie kto będzie u władzy.

 27. Za pisanie o nieprawidłowościach wokół „Złotego Melona” bloger „matka kurka” został pozwany przez Owsiaka.

 28. Tomek pisze:

  Wszystko na temat Owsiaka:

 29. gfx pisze:

  GNOJE??? Pieknie sie wyraza nie ma co. Co to za zachowanie. Jeżeli ktoś go oskarża to nie powinien w taki sposób reagować. Czemu nie podaje oszczerców do sądu? Od tego jest sąd żeby rozstrzygał tego typu spory.
  alOstatnio zachowanie Owsiaka jest mocno agresywne. Boi się kontroli czy co? Jak jest w porządku to o co chodzi?

 30. szczechu pisze:

  i prawidłowo, alkoholu na woodstocku nie zmarnujemy. Owsiak Mistrzu

 31. moniakaba pisze:

  „(c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone”. Ja pierniczę ludzie, czytajcie ze zrozumieniem! Poziom waszej inteligencji pozostawia wiele do zyczenia, skoro dajecie się nabrać na taki kit. Współczuję pustoty w głowach.

 32. mmm pisze:

  (c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

 33. […] (c) ASZdziennik 2011-2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone […]

 34. wosp12 pisze:

  Oto Polska właśnie. Od 22 lat Owsiak pomaga polskiej służbie zdrowia a dlaczego? Bo rząd nie potrafi ruszyć dupy i o to zadbać. Znam wiele rodzin, których dzieci bez aparatury z WOŚP nie przeżyłyby , a dziś szczęśliwie sami zakładają rodziny.
  WITAMY W POLSCE!
  WSPIERAM WOŚP!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s