NASA: Odkryliśmy planetę, na której rządzi rasa PiS. Ich flota zmierza w kierunku Ziemi

Jak dużo czasu nam zostało?

Poszukiwania obcych cywilizacji to Święty Graal badaczy kosmosu. Najnowsze doniesienia NASA, choć przełomowe, nie będą jednak powodem do świętowania.

– Mamy dwie wiadomości. Dobrą i złą. Dobrą, bo po latach poszukiwań odkryliśmy zamieszkaną planetę. A złą, bo jej mieszkańcy wysłali flotę wojenną w naszym kierunku – oznajmił zszokowanym dziennikarzom szef Agencji, Charles Boden.

Jak ujawnił, o nowej cywilizacji nie wiadomo wiele poza tym, że określa się jako „rasa PiS” i prawdopodobnie nie ma pokojowych zamiarów. – Świadczą o tym sygnały odbierane przez największe stacje nasłuchowe. Na jednym z obrazów istota identyfikująca się jako YarKatch4RP zgniata przy pomocy swoich odnóży coś, co wygląda jak model Ziemi – powiedział Boden.

NASA nie jest w stanie oszacować, kiedy armada dotrze do Ziemi, ponieważ Agencja nie ma danych o rozwoju technologicznym obcych. Według najbardziej pesymistycznego scenariusza na naszej orbicie statki PiS mogą pojawić już w 2015 roku.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. http://www.flickr.com/photos/9567466@N05/5752368757

Reklamy

10 Komentarzy on “NASA: Odkryliśmy planetę, na której rządzi rasa PiS. Ich flota zmierza w kierunku Ziemi”

 1. z uznaniem pisze:

  nareszcie! najwyższa pora, żeby wyższa inteligencja z kosmosu zrobiła porządek na tych peryferiach galaktyki. Z ostatnich doniesień wynika, że lokalni ziemscy kacykowie już srają po galotach ze strachu przed Imperatorem :D

 2. Pprk pisze:

  Jak narazie to flota inwazyjna PO pustoszy ziemię i końca nadciągających oddziałów nie widać. Imperator Tusk przekształca ziemię w planetę niewolników.

 3. Szturmowiec pisze:

  PiS najpewniej zasiedlał planetę Zergów lub Tyranidów… innej opcji nie widzę…

 4. jj pisze:

  Dowódcą sił zbrojnych została prawa ręka lewej ręki yarkatcha – gen. Antoni Macierewicz. PiSland dysponuje w większości poradzieckim sprzętem typu tu-154 i mig20 wersja lpg.

 5. barteqqqqq pisze:

  A wiadomo gdzie wylądują, może w Smoleńsku na brzozie?

  • Pi. pisze:

   Major Rydz Ćwikły, wyciął wszystkie brozy w promieniu 1000 mil od Łomży, coś musi być na rzeczy…

 6. maks pisze:

  Dlaczego tak późno!!!!! Czekamy na nich tak długo!!!!!!!! Niech popędzą swe statki, bo u nas rządzi tyran korumpus leniuch Donaldino, co chroni dawnych sbeków, a ludzie bez pracy i chleba!!!

 7. heh pisze:

  A co wy odrazu myślicie że jak wojenna to nie mają pokojowych zamiarów ? może nie wiedzą że nie mamy takej broni jak oni a oni myślą że mamy i lecą z taką bronią na wszelki wypadek ( ale fakt czekamy i czekamy japierdole zanudze się na śmierć a raczej prędzej umrę niż oni przylecą -.- ) .


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s