Panika na międzynarodowej stacji kosmicznej po seansie „Grawitacji”. „Wszyscy zginiemy!”

Dramatyczne przesłanie z orbity.

Kosmiczny thriller „Grawitacja” jest hitem na całym świecie, ale niestety już nie poza nim. Jak wynika z dramatycznego wideo, które zamieściła w internecie sześcioosobowa załoga międzynarodowej stacji kosmicznej, członkowie misji bardzo źle znieśli seans.

– Kosmos nie jest miejscem dla ludzi! Wszyscy tu zginiemy! – wykrzykują po angielsku, rosyjsku i włosku (na stacji jest jeden Włoch) astronauci na kilkunastosekundowym nagraniu.

Autentyczność filmu potwierdziła NASA w specjalnym komunikacie. Agencja jednak przestrzega przed przywiązywaniem do przesłania z orbity większej wagi.

– Do uczestników misji dotarła po prostu z całą namacalnością nieludzka groza kosmosu. To się co jakiś czas zdarza – czytamy na stronie agencji, która jednocześnie informuje, że nastroje na stacji już nieco się uspokoiły. – Załoga dostała rozkaz skorzystania z zapasów leczniczej marihuany i operacje poza stacją znów odbywają się według planu.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. fsf.org

Pomysł: facebook.com/trollkulturalny


6 Komentarzy on “Panika na międzynarodowej stacji kosmicznej po seansie „Grawitacji”. „Wszyscy zginiemy!””

  1. Evollini pisze:

    Widać że ktoś właśnie wrócił z kina i wpadł na genialny pomysł ^^
    Ale fakt faktem, film bym ocenił na 10/10

  2. Xiaoszy pisze:

    Niestety, skutki filmowej „Grawitacji” okazały bardziej złowieszcze niż przewidywała NASA. Okazało się, iż po obejrzeniu filmu część załogi popadła w ostrą paranoję, która może zgrozić bezpieczeństwu misji. Amerykańscy kosmonauci są przekonani, iż na pokładzie statku ukrywa się Obcy i potajemnie planują jego likwidację. – „Musimy dorwać tego włoskiego skur*syna, zanim zrobi nam z flaków spaghetti” – te słowa dowódcy tak bardzo przeraziły kierownictwo Agencji, iż rozważa ona natychmiastowe ściągnięcie załogi z orbity.
    Pytanie, jakie filmy mogą bez uszczerbku dla zdrowia psychicznego oglądać astronauci, nadal pozostaje bez jasnej odpowiedzi.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s