Przebijanie opon, kradzieże mikrofonów i kasowanie wywiadów. W PiS zawiązał się zuchwały spisek przeciw prezesowi

Bitwa o Warszawę.

Znikające mikrofony na konferencjach prasowych, zniszczone taśmy z wywiadami czy windy zacinające się, gdy tylko wsiada do nich Jarosław Kaczyński. Trudno uwierzyć, by wszystkie te wydarzenia były przypadkowe. Tak samo uznał prezes PiS i zlecił już Antoniemu Macierewiczowi oficjalne dochodzenie w sprawie, którą nazwał „drugą inwigilacją prawicy„.

ASZdziennik jako pierwszy ujawnia kulisy tej zadziwiającej serii zdarzeń.

– Wyliczyliśmy, że każda wypowiedź prezesa w sprawie referendum w Warszawie to około tysiąc osób mniej przy urnach – mówi nam anonimowo ważny polityk PiS, który przyznaje, że w partii nie ma osoby na tyle odważnej, by wiadomość tę przekazać Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Dlatego grupa warszawskich polityków partii na finiszu kampanii referendalnej w konspiracji prowadzi „aktywną obstrukcję„. Co ten termin oznacza? – To każde działanie, które uniemożliwia przebicie się do opinii publicznej słów prezesa Kaczyńskiego na temat sytuacji w stolicy – wyjaśnia nasze źródło.

W tak karnej partii jak Prawo i Sprawiedliwość spiskowanie przeciw liderowi wygląda jak podkładanie głowy pod topór, ale działacze są zdeterminowani.

– Jestem świadom, że status naszego ugrupowania nie przewiduje na przykład blokowania drzwi w domu prezesa, gdy ten chce się od dwóch godzin wydostać na wiec wśród warszawiaków – przyznaje radny PiS, który oprócz tego codziennie rano przechytrza ochroniarzy z Fundacji „GROM”, żeby przebić opony w aucie Jarosława Kaczyńskiego. – Ale robię to, bo marzę o wielkiej Warszawie.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Pomysł: Piotr Wiwicki. Autorstwo: Piotr Witwicki & ASZdziennik

Fot. www.facebook.com/kppis

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s