Ostatni atak wakacyjnych podrywaczy. Tysiące desperackich prób w całej Polsce

Następna szansa dopiero za rok.

Wakacje się kończą, ale wielu nie traci nadziei. Jak donosi Informacyjna Agencja Radiowa, w całym kraju trwa właśnie desperacki wyścig z czasem – wakacyjni podrywacze, którym się jeszcze w tym sezonie nie poszczęściło, ruszyli do ostatniej szarży.

– Dziś się uda. Rzeźba, kolor, gadka jest. Dupencje to łykają jak szalone – powiedział IAR Marcin z Torunia wkładając do ust dwie gumy do żucia przed wejściem do modnego klubu. – To zabija smak browara – wyjaśnił.

– Może byłem za miły: broda na hipster prawicę, maślany wzrok, zagajki o plikach w chmurze – zastanawiał się z kolei Bartek, student z Warszawy. Dziś jednak postanowił zmienić taktykę. – Po prostu będę mówił czego chcę. W internecie pełno jest ludzi, którym się tak udało.

Według naszych informacji, do tej pory ostatni dzień wakacji przebiega spokojnie. – Panie sobie świetnie radzą. Pytane czy nie potrzebują pomocy, odpowiadają funkcjonariuszom, że nie zamierzają dziś aż tak dużo pić – mówi ASZdziennikowi rzecznik stołecznej straży miejskiej. – Mamy za to coraz więcej telefonów, że wszystkie kobiety to kur…

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. TheAlieness GiselaGiardino²³/CC/flickr.com

Reklamy

3 Komentarze on “Ostatni atak wakacyjnych podrywaczy. Tysiące desperackich prób w całej Polsce”

  1. Najlepsze są zawsze te małe słówka dorzucane niby od niechcenia na końcu zdania. Bez nich tekst byłby całkiem normalny. „To zabija smak browara – wyjaśnił.” – z analitycznego punktu widzenia w tym właśnie znajduje się sedno poczucia humoru.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s