Robert Lewandowski: Czuję się oszukany. PZPN obiecywał, że to mój ostatni sezon dla Polski

Nasz najlepszy snajper nie kryje rozgoryczenia.

Robert Lewandowski znany jest z tego, że nie kryje, gdy naruszane są jego interesy. W rozmowie napastnika Borussii Dortmund z „Rzeczpospolitą” padło więc kilka cierpkich słów.

– Zawsze zachowywałem się fair wobec Polski, dotrzymywałem wszystkich zobowiązań i wydaje mi się, że dużo dla kraju zrobiłem. Boli mnie to, że niektóre osoby zaprzeczają teraz swoim słowom. Jeśli ktoś coś mówi, powinien się tego trzymać – stwierdził Lewandowski i dodał: – Nie chodzi mi tylko o transfer, choć to miał być mój ostatni sezon dla Polski. Kilka innych rzeczy, które poruszałem w dyskusjach z działaczami, nie zostało wykonanych albo są wstrzymane.

Nieoficjalnie wiadomo, że poszło między innymi o wymuszenie przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka udziału w reklamie jednego ze sponsorów reprezentacji. Osoby blisko piłkarza twierdzą też, że wbrew ustaleniom trener Waldemar Fornalik nadal widzi Lewandowskiego w ataku.

– Czego bym nie robił, jak ciężko nie pracował na treningach i jak nie starał w trakcie meczu, podświadomie będzie we mnie tkwiło, że zostałem oszukany – konkluduje gracz Borussii.

c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. Fot. Roger Gorączniak/CC/Wikimedia Commons

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s