Skrytobójczy atak na Royal Baby! Dziecko żyje, ale ma na czole bliznę w kształcie błyskawicy

Chłopiec cudem przeżył.

Chwile grozy przed szpitalem St Mary’s w Londynie świat zapamięta na długo. W czasie prezentacji urodzonego w poniedziałek dziecka Kate i Williama Windsorów maluch stał się obiektem – na szczęście nieudanego – skrytobójczego ataku. Według świadków nad tłumem jakby znikąd pojawiła się spowita w czerń postać i wystrzeliła w stronę królewskiego niemowlaka.

– To było jak promień z przenośnego lasera. Myślałam, że spali małego na miejscu – relacjonowała telewizji BBC kobieta, która widziała wszystko z bliska.

Napastnik wykrzykując słowa w nieznanym języku, oddał jeszcze dwa strzały, z których przynajmniej jeden trafił rykoszetem samego zamachowca, który miał się dosłownie rozpłynąć się w powietrzu. Nie to jednak było najdziwniejsze.

Na oddziale intensywnej terapii, gdzie od razu trafił najważniejszy noworodek w Królestwie, ku swojemu zdziwieniu lekarze odkryli, że jedynym uszczerbkiem na zdrowiu malucha jest świeża blizna w kształcie błyskawicy na czole.

– Książęcy potomek trochę popłakuje, ale już kwalifikuje się do wypisu – poinformował szpital St Mary’s w specjalnym oświadczeniu. – Czekamy tylko na sygnał od rodziców.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. youtube.com

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s