Wpadka Maxa Kolonki. Po raz pierwszy w swoim programie nie powiedział, jak jest

image

Fala krytyki po ostatnim odcinku MaxTV.

Przychylność internautów nie jest dana raz na zawsze. Przekonał się właśnie o tym Mariusz Max Kolonko, autor dotychczas bardzo popularnych materiałów wideo zamieszczanych na portalu YouTube, w których – jak sam powtarza – „mówi jak jest”. Po ostatnim klipie wielu kwestionuje tę deklarację.

– To już nie to, co kiedyś. Zamiast mówić jak jest, jedynie prześlizgnął się Pan po temacie. Po ostatnim odcinku nadal nie wiem, jak jest – napisał w komentarzu użytkownik prawda2010.

W podobnym tonie wypowiedział się AndrzejChicago: – Komentarz o Syrii to jakieś nieporozumienie. W ogóle nie zwrócił Pan uwagi na źródła napięć wśród samych rebeliantów, nie było też nawet wzmianki o wycofaniu przez Egipt ostatnich dyplomatów. Jak jest? Na pewno nie jest tak, jak jest w tym materiale.

Takie głosy w sieci przeważają. Co na to Max Kolonko? – Z niejasnych dla mnie przyczyn w sieci pojawił się materiał roboczy bez dogrywanych na końcu wniosków – mówi nam dziennikarz. – To mogła być robota NSA, które jak ujawnił Edward Snowden, ogląda wszystkie filmy na Youtube. Max Kolonko, mówię jak jest.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. youtube.com


7 Komentarzy on “Wpadka Maxa Kolonki. Po raz pierwszy w swoim programie nie powiedział, jak jest”

  1. Alzair pisze:

    ?! Można po ludzku, co takiego znowu wam się przywidziało? „Wielu” np. jeden komentarz. „Prześlizgnął się pan po temacie”, „Nie zwrócił Pan uwagi na…” I to już? Co wy chrzanicie, ludzie, co jest śmieszne, by zamieścić komentarz trzeba czekać na moderację – cenzura, ASZ dziennik, to dopiero śmieszne medium.

  2. igorimorswin pisze:

    Bardzo się cieszę, że wzorem Wprostu nie oszczędzacie celebrytów i innych świętych krów. Tak trzymać, mówcie dalej jak jest!

  3. ściema, ktoś taki jak Max Kolonko nie istnieje

  4. Jest takie powiedzenie „Wśród ślepców jednooki królem”… Pan Kolonko jest właśnie takim królem, którym w dzisiejszych czasach (nie oszukujmy się – pełnego ślepców) bardzo łatwo zostac. Wystarczy (UWAGA!) przedstawiac FAKTY takimi jakie są. Tylko tyle i aż tyle! bez maniery podsuwania ludziom gotowych skrótów myślowych co mają na dany temat wiedziec – często perfidnie i bewstydnie przeczących samym faktom. Należy jednak pamiętac, że Pan Kolonko mimo wszystko przedstawia ZAWSZE swój subiektywny pogląd obarczony jego osobistymi sympatiami i antypatiami więc czasem się zapędza (tak jak w tym wypadku). Dlatego najważniejszy jest nasz osobisty zdrowy rozsądek i umiejętnośc samodzielnego, logicznego analizowania suchych faktów. Od myślenia nikt nikogo zwolnic nie może, nawet Pan Kolonko nie ma monopolu na prawdę bo choc jednooki widzi więcej jak ślepiec to CIĄGLE brakuje mu jednego oka ;)… Odys


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s