Jan Rokita od dwóch lat nie może wrócić do Polski. Jedyne połączenie obsługuje Lufthansa

„Premier z Krakowa” utknął we Włoszech.

Dramat Jana Rokity. Były polityk PO nie może wrócić do kraju z Perugii, ponieważ jedyne połączenie obsługuje niemiecka Lufthansa. To właśnie z samolotu tej linii Rokita został wyniesiony w 2009 roku.

Od tego czasu poprzysiągł, że nigdy na pokład Lufthansy nie wróci. – Takie też było stanowisko naszej linii – głosi oświadczenie przewoźnika, które otrzymał ASZdziennik.

Stawia to Jana Rokitę w trudnej sytuacji. Z powodu braku innych połączeń krakowianin nie może się od dwóch lat wydostać z Włoch. – W samochód z kolei za żadne skarby nie wsiądzie – mówi bliski znajomy polityka. – Janek mówi, że komornik tylko na to czeka.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. zrzut ekranu z TVN24

Reklamy

14 Komentarzy on “Jan Rokita od dwóch lat nie może wrócić do Polski. Jedyne połączenie obsługuje Lufthansa”

 1. dedlix pisze:

  Mógłby pojechać do Rzymu i Alitalia to KRK lub WAW polecieć :P

 2. Jakoś nie zauważyłem, żeby ludzie chodzili nieszczęśliwi akurat z powodu nieobecności tego pana. Przez pewien czas był uważany za inteligentnego faceta, incydent z Lufthansą nie przysporzył mu popularności, a po wystąpieniach Nelly nikt go już nie traktuje poważnie…

 3. bartulek pisze:

  A może Pan Jan Rokita (którego zawsze ceniłem za inteligencję i poglądy, i nadal za takiego Go uważam) skorzysta z innego środka transportu. Są przecież rowery, wędrówki piesze, a nade wszystko – jeśli tamtych sposobów przemieszczania nie lubi – koleje. Myślę, że gdyby miał potrzebę powrotu znalazłby się odpowiedni sposób transportu.

 4. malutka pisze:

  Za dobrze mu tam, kasę ma, ciepło jest. Po co będzie wracać. Jak ktoś chce wrócić to znajdzie zawsze jakiś środek transportu! A po za tym on nam tutaj nie potrzebny miesza tylko. Mówi to co ludzie chcą usłyszeć, i tak nic nie zrobi, a pracować za 2 tys miesięcznie tez nie pójdzie. Pewnie jak ktoś ma kupę kasy to może mówić jak w Polsce źle i rząd do dupy. Ale nikt kto jest w rządzie nie umie tego zmienić!!

 5. Jakby naprawdę chciał to przez 2 lata na pieszo by zaszedł nawet robiąc delikatnie,bez przemęczania się 2-3 km dziennie

 6. Premier a Krakowa dobrze się wżenił, ale i to nie pomogło…

 7. stylowy beret, zresztą rokita zawsze trzymał fason jeśli idzie o stylówkę

 8. http://www.youtube.com/watch?v=yt0qCNcJiNM&list=PL1FD596C057AFFDE5 …4 minuta 50 sek…. Pan Rokita WYRAŹNIE akcentuje czym była dla niego „ustawa lustracyjna”… Dziś stał się ofiarą WŁASNEJ głupoty (złej woli, relatywizmu – proszę sobie wybrac)

 9. Stan pisze:

  jakie to szczęście nie widzieć jego oraz tej jego kapelusznicy w Polsce, jakie to szczęście. a tak przy okazji to może niech zostanie tam na zawsze i zastąpi dziewicę na stanowisku ambasadora w watykanie bo najlepiej wychodzi mu wazeliniarstwo wobec kleru

 10. Niech Pajac busem jedzie albo sindbadem jak tysiace normalnych polakow z pracy za granicą ani robi z siebie ofiare


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s