Ważny polityk PiS: Kaczyński jest skończony. Stracił naturalną zdolność wk***nia ludzi

Koniec marzeń o premierostwie.

Wyjaśnia się niewielka ostatnio polityczna aktywność Jarosława Kaczyńskiego, który zamiast punktować potknięcia ekipy Donalda Tuska woli milczeć. Jak się okazuje, to nie taktyka oddania sceny chwiejącej się Platformie, ale smutna konieczność.

– Prezes jest skończony. Wszystko wskazuje na to, że utracił zdolność wk***nia ludzi – mówi ASZdziennikowi nie przebierając w słowach polityk ze ścisłego kierownictwa PiS i przywołuje jedno z ostatnich spotkań Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami w Nowej Soli.  – Zamiast zwyczajowych gwizdów i sarkastycznych uwag, publiczność kiwała z aprobatą głowami. Musieliśmy skończyć przed czasem – mówi nasze źródło. 

W każdej innej partii byłaby to okazja do świętowania, ale problem PiS polega na tym, że partia, program i marketingowy plan powrotu do władzy oparte są właśnie na naturalnym talencie lidera do irytowania ludzi.

– Przed wyborami konieczna będzie zmiana kierownictwa – słyszymy w PiS. – Sam Macierewicz do dobrego wyniku może nie wystarczyć. Dlatego coraz głośniej mówi się o konieczności przeproszenia się z tymi cymbałami z Solidarnej Polski.

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. facebook.com/prawoisprawiedliwosc

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s