„Izwiestia”: Polscy ekstremiści chcą 10 kwietnia porwać tupolewa i udowodnić, że da się wylądować w lesieSensacyjne doniesienia Rosjan.

Gęstnieje atmosfera wokół 10 kwietnia. Jak donosi moskiewski dziennik „Izwiestia” powołując się na źródła w FSB, „grupa radykałów z Polski” zamierza właśnie tego dnia „gdzieś na świecie” uprowadzić Tu-154.

– Chcą udowodnić, że samolot o takiej masie i budowie może bez większego uszczerbku wylądować w lesie – pisze gazeta odwołując się do tajemniczego manifestu będącego w posiadaniu rosyjskich służb.

Obecnie na świecie lata 118 takich maszyn, z czego 90 jako maszyny cywilne i to one będą najprawdopodobniej ewentualnym celem. Nadal jednak nie wiadomo, gdzie zamachowcy chcieliby wylądować. – W grę wchodzą praktycznie wszystkie lotniska od Rosji po Nigerię – twierdzi „Izwiestia”.

Chcieliśmy uzyskać do całej sprawy komentarz Antoniego Macierewicza lub któregoś z członków jego zespołu, ale w biurze prasowym PiS powiedziano nam tylko: – Wszyscy polecieli na posiedzenie wyjazdowe i nie wiadomo, czy mają wykupiony roaming.

Więcej ASZdziennika znajdziesz codziennie na Facebooku (klik)

(c) ASZdziennik 2011-2013. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Fot. Dmitriy Pichugin/CC/Wikimedia Commons


2 Komentarze on “„Izwiestia”: Polscy ekstremiści chcą 10 kwietnia porwać tupolewa i udowodnić, że da się wylądować w lesie”

  1. bohunwilk pisze:

    Reblogged this on Czarne Pola and commented:
    Nawet oni, by czegoś takiego nie zrobili.

  2. pozmu pisze:

    Łobstawiam Nigierie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s