Nowy rekord. Monika Richardson dostała negatywny komentarz już w 0,97 sekundy po publikacji na blogu

Pierwszy wynik poniżej sekundy w historii.

Monika Richardson dopiero od niedawna jest aktywna w mediach internetowych, jednak już teraz osiągnęła to, na co inni pracują latami. Jak poinformował redaktor naczelny natemat.pl Tomasz Machała, ostatni wpis dziennikarki na blogu przyciągnął pierwszy negatywny komentarz w rekordowe 0,97 sekundy po publikacji.

– Poprzedni rekord 1,12 sekundy należał do Zbigniewa Hołdysa, regularnie czasy poniżej 1,5 sekundy osiąga też Samuel Pereira z „Gazety Polskiej Codziennie”, ale nikomu w Polsce nie udało się do tej pory zejść poniżej magicznej granicy 1,00 – napisał na redakcyjnym blogu Machała.

To nie wszystko. ASZdziennik dotarł do logów na serwerach natemat.pl, z których wynika, że rekordowy użytkownik nie był zalogowany i zrobił to dopiero przy lekturze wpisu. Jest więc jeszcze pole do poprawy niesamowitego i tak wyniku.

Natemat.pl nie ujawni jednak na razie tożsamości autora komentarza. – Chcemy, żeby Monika zrobiła to osobiście na evencie z okazji przekroczenia przez nasz portal progu miliona unikalnych userów – ujawnia nam Tomasz Machała. – Dlatego na razie szczęśliwiec będzie zablokowany.

Jeszcze więcej dzieje się na stronie ASZdziennika na Facebooku (klik)

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone

Reklamy

3 Komentarze on “Nowy rekord. Monika Richardson dostała negatywny komentarz już w 0,97 sekundy po publikacji na blogu”

  1. dasendrije pisze:

    No na pewno w sekundę komentarze wstawiają…

    Chyba botem do spamowania…

  2. Wiele osób pisze teraz do nas w tej sprawie. Między innymi Chińczyk Asz Su Za z Szanghaju, który deklaruje, że jest gotowy przyjechać do Polski i w redakcji naTemat pobić rekord najszybszego negatywnego komentarza. Uważa jest w stanie zejść poniżej 0,5 sekundy. Przygotowując się do wyczynu trenuje dużo w polskiej sieci (bardzo lubi komentarze w Onecie). Asz Su za chciałby dostać tylko zwrot kosztów. Czy redakcja AszDziennika jest gotowa patronować temu przedsięwzięciu oraz przenocować Pana Su Za u siebie? Mówi, że może spać pod prysznicem na stojąco. My byśmy to zrobili, ale aktualnie nawet w kabinie prysznicowej pracują ludzie.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s