PILNE: Warszawa znów sparaliżowana. Robotnicy trafili na trzecią linię metra

Pechowa budowa drugiej linii.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, budowa drugiej linii metra znów została wstrzymana. Nasze źródła twierdzą, że robotnicy podczas prac w Środmieściu natrafili na nieoznaczoną na mapie linię metra. – Nie znamy jeszcze dokładnej trasy, ale tunele biegną z Ochoty, potem pod ul. Świętokrzyską równolegle do naszych aż na Grochów – mówi proszący o anonimowość pracujący na budowie inżynier.

Linia jest dobrze utrzymana, ewentualnego wykończenia potrzebują tylko nie wiadomo dlaczego zbudowane tylko po jednej stronie torów perony. Nieoficjalnie mówi się, że ta nitka sieci metra mogła powstać w czasie prezydentury Pawła Piskorskiego.

Stolica z niej jednak na razie nie skorzysta. – Tak zwana trzecia linia metra stanowi zbyt duże niebezpieczeństwo dla robotników na linii na Bemowo-Targówek, dlatego zostanie zasypana – słyszymy w ratuszu.

Zostań fanem ASZdziennika na Facebooku (klik)

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Reklamy

8 Komentarzy on “PILNE: Warszawa znów sparaliżowana. Robotnicy trafili na trzecią linię metra”

 1. kasia pisze:

  zasypana? bosze czemu my nie korzystamy z czegoś, co już istnieje?

 2. gentamicin pisze:

  Ten Piskorski wyglądał mi na kreta

 3. mah pisze:

  Kolejny skandal! I kto na to pozwolił! Kto za tym stoi! Jeszcze poprzednia katastrofa nie została wyjaśniona a nawet komisji parlamentarnej nie zdążono powołać i wciąż nie ma odpowiedzi na najważniejsze pytania:

  1. Ile było ofiar?
  Bo przecież nikt nie powie, że po takiej katastrofie jak się taki lej wytworzył to nikt nie zginął. Powszechnie wiadomo, że leje powstają bo bombach. No i kolejny spisek wiadomych sił, który polsko języczne media ukrywają.

  2. Jak silny to był ładunek i kto go podłożył?
  Bo, że była bomba to najlepiej i najoczywisto oczywiście sam lej świadczy i nikt przy zdrowych zmysłach znowu w te bajeczki o brzozach nie uwierzy!

  3. Kto pozwolił tam kopać bo przecież powszechnie wiadomo, że jak jest ziemia z glebą i błotem w wodzie to się nawet w piłkę pokopać za bardzo nie da!

  4. Kto pozwolił żeby to metro w ogóle szło pod ziemią? Dlaczego nie na estakadzie? Albo na latarniach ulicznych jak kiedyś jakiś wielki rodzimy innowator wymyślił, ale te PO…ańce chcom mu pomysła ukraść i na zagranicę sprzedać z niemałe pieniądze!
  5. I na koniec najważniejsze pytanie: A gdzie byli rodzice?!?!

  Ps.

  To wszystko i tak bardzo dobrze, że się tym lemingom w tej ich stolycy czyli lemingogorodzie tak popaprało i teraz niech se majo i wiedzom duraki na kogo głosowali i im te reżimowe media w głowach poprzewracali i niech zmondrzejom i płacom jeszcze wienksze janosikowe.

  Takie to nurtujące i odkrywcze pytania oraz myśli, nieokiełznane narzucanymi rodakom przez wiadomo kogo poglądami na to co jest czarne albo i nawet nie jest bo może to ktoś na złość zaczernił żeby ukryć, że jest białe zaczerpnąłem z opinii krajan z różnych tabloidowych komentarzy. I znowu pewien poseł będzie musiał swoją ajpaletką pomachać aż go nie tylko ręka rozboli.

 4. easysydon pisze:

  jakby nam dwie w kształcie krzyża przenajświętszego nie pasowały! ZASYPAĆ, ZAPOMNIEĆ i szanować potencjał infrastruktury parareligijnej

 5. easysydon pisze:

  i na mszę dać, żeby się ładnie budowało, a Pan Bóg blokował cieki wewnętrzne. Metro za życia mych wnuków mnie nie interere.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s