Mecz Polska-Czechy minuta po minucie! Jeśli koniecznie musisz

Tylko dla osób o mocnych nerwach.

22:53 I tak kończymy relację. Wychodziliśmy ze skóry, ale niestety i u nas Czesi okazali się lepsi. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy codziennie na najlepsze nieprawdziwe newsy w kraju.

22:51 Tusk: ABW sprawdza, kto przekazał w przerwie Czechom wynik meczu Rosja-Grecja.

22:45 Kibole we Wrocławiu są bezradni. Żaden ze stereotypów o Czechach nie nastraja do agresji.

22:37 Smutny koniec! Dwie czołowe drużyny odpadają z naszej grupy.

22:32 Siódma zmiana w drużynie czeskiej.

22:27 Stefan Niesiołowski: Dlaczego Kaczyński zwlekał ze zmianami?

22:25 Piłka wyraźnie unika Pawła Brożka.

22:22 Allegro informuje, że nie przyjmuje już aukcji od użytkowników sprzedających używane flagi.

22:20 Za pięć minut podsumowanie nieudanych startów reprezentacji Polski w turniejach mistrzowskich.

22:15 PILNA: Autostrady stały się trochę mniej przejezdne

22:11 Wanda Nowicka: Powinniśmy grać atakiem opozycyjnym

22:05 Adam Hofman na Twitterze: Prezes Kaczyński w oczekiwaniu na mecz Polaków ogląda z zainteresowaniem spotkanie Grecja-Rosja.

22:01 Polacy wrócili do taktyki z meczu z Grecją.

21:53 Piszczek chciał dołączyć do akcji, ale nie było akcji.

21:51 Za 10 minut wezwanie do zmian na boisku, za 20 minut wezwanie do zmian w PZPN, za 30 minut wezwanie do zmian w rządzie.

21:48 Zaczęli! W przerwie wynik się nie zmienił.

21:26 Perquis nie dogadał się z Polanskim. Dudka nie zdążył dobiec z tłumaczeniem.

21:23 Franciszek Smuda prosi sędziego technicznego, żeby nie robić przerwy po pierwszej połowie.

21:19 Robert Lewandowski nie może wejść w mecz. Znów marnuje idealną sytuację, kiedy ma przed sobą tylko trzech obrońców.

21:14 Burza nad stadionem. Wyraźnie brakuje zasuwanego dachu.

21:07 Jan Tomaszewski: Kibicuję tylko Polanskiemu i Boenischowi.

21:02 Juskowiak o pierwszym kwadransie meczu: gramy za szybko, mamy za dużo sytuacji.

20:57 Pierwsza pomyłka Dariusza Szpakowskiego. Zaczął omyłkowo czytać apel o „naprawę polskiej piłki”.

20:51 Szpakowski: Kto pierwszy strzeli dwa gole, wygra ten mecz.

20:47 Zdzisław Kręcina przywitany owacją na trybunach.

20:45 Sędzia jeszcze przed pierwszym gwizdkiem daje żółtą kartkę Polanskiemu.

20:35 Pięć minut do pierwszego cytatu z „Tygodnika kibica”.

20:27 Jerzy Engel: Mamy skład co najmniej tak mocny jak na mundialu w Korei.

20:12 Ściana naszych pragnień już na stadionie we Wrocławiu.

20:06 Franciszek Smuda dokonał kilku zmian w składzie. Dariusz Dudka rozpocznie mecz na pozycji Rafała Murawskiego, a pomocnik Lecha na pozycji Eugena Polanskiego. Polanski wypełni z kolei lukę po zawodniku Auxerre.

19:46 Kora twierdzi, że Ramona już wytypowała zwycięzcę meczu, ale na razie nie można jej dobudzić.

19:23 Policja zatrzymała w Warszawie grupę rosyjskich kiboli. Stołeczny samorząd już zorganizował im transport do Wrocławia.

19:08 Eugen Polański chciał już napie…ć, ale koledzy go powstrzymali.

18:50 TVN24: Robert Lewandowski już siedzi w autokarze. Kuba Błaszczykowski jeszcze nie wybrał miejsca.

18:30 Czesi nie rozumieją, o co chodzi z krecikiem. Tomas Rosicky: – Leciało to u nas w telewizji, ale myśleliśmy że to polska bajka.

18:20 W sieci pojawiły się już pierwsze torrenty z meczem Polska-Czechy. Ściągnęliśmy na próbę – to fałszywka. (c) ASZfan z Facebooka

18:09 Są problemy z „flagą Zimocha”. Stewardzi nie są w stanie przepchnąć jej przez bramki.

17:55 Przypomnienie najważniejszych wydarzeń: Polacy już zjedli, w bramce stanie Tytoń albo Szczęsny, a Czesi już pogodzili się z porażką.

17:50 Witamy w relacji ASZdziennika z meczu o wszystko. Jeśli wygramy, zagramy z Niemcami o honor.

Zostań fanem ASZdziennika na Facebooku

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

One Comment on “Mecz Polska-Czechy minuta po minucie! Jeśli koniecznie musisz”

1. Bambus pisze:

18:20 W sieci pojawiły się już pierwsze torrenty z meczem Polska-Czechy. Ściągnęliśmy na próbę – to pornos.