Doda i Wojewódzki się pogodzili! Gwiazdy uzgodniły listę dopuszczalnych obelg

Zobacz, co zastąpi słowa na „k” i „ch”.

Jak donoszą portale plotkarskie, zakończył się właśnie trwający od kilku lat konflikt Dody i Kuby Wojewódzkiego. Początków wojny komentatorzy upatrują w czasach, gdy obie gwiazdy były mniej znane niż teraz.  – Dorota dość niezdarnie grała jeszcze wtedy swoim biustem, a Kuba nie wiedział jeszcze, kto to Simon Cowell – wspomina wspólny znajomy.

O konflikt było więc nietrudno, przez lata narosła więc długa lista mniej lub bardziej wybrednych uszczypliwości, którą obie gwiazdy postanowiły teraz puścić w niepamięć.

Jak się jednak dowiaduje ASZdziennik, zawieszenie broni obwarowane jest kilkoma warunkami. Najważniejszym jest powstrzymanie się przed publicznym przerzucaniem się obelgami. Wojewódzki może w programie na żywo zaatakować Dodę jedynie raz w miesiącu, tak samo często Doda może publicznie pokazać gdzie ma swojego dawnego wroga.

Gwiazdy zgodziły się też na listę dopuszczalnych obelg. Są na niej m.in. ździra, zbok, wywłoka i wioskowy głupek, nie ma jednak bardziej pospolitych i często wcześniej używanych odpowiedników.

Złamanie któregoś z postanowień najważniejszego rozejmu ma skutkować dotkliwą karą. Osoba znająca przebieg negocjacji: – Trudno o lepsze zabezpieczenie niż obowiązkowy występ w „Dzień Dobry TVN” z Pieńkowską i  Węglarczykiem.

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Jeszcze więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy

2 Komentarze on “Doda i Wojewódzki się pogodzili! Gwiazdy uzgodniły listę dopuszczalnych obelg”

  1. bohomas pisze:

    Przecież to jest żenada! Niech się oboje kłócą tylko co to nas obchodzi. Oni i tak na tej całej kłótni świetnie zarabiają …


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s