Tylko u nas! Cristiano Ronaldo poszedł na starówkę i próbował wymusić karnego

Ronaldo zarzeka się, że był faul.

Dla największych piłkarzy mecz nigdy się nie kończy. Jak dowiaduje się ASZdziennik, nawet wieczorny spacer po warszawskiej starówce Cristiano Ronaldo postanowił rozegrać po swojemu.

Według relacji naszych Czytelników, lider reprezentacji Portugalii wraz z kolegami zwiedzał we wtorek wieczorem stare miasto jak zwykły turysta. Kolumna Zygmunta, syrenka, Barbakan. Ale właśnie tam doszło do zmiany planów – Ronaldo, gdy mijała go z naprzeciwka grupa młodych ludzi, padł jak długi na ziemię i chwycił się za kostkę. – Zrobiło się niemałe zbiegowisko, a Cristiano ciągle leżał z grymasem bólu na twarzy – relacjonuje nasza Czytelniczka. – Gdy pojawił się patrol straży miejskiej, poskarżył się im na faul i zażądał rzutu karnego.

Strażnicy tłumaczyli piłkarzowi, że nie widzieli zdarzenia, bo byli zasłonięci, ale Ronaldo nie ustępował. – Wskazał nawet na chłopaka, który miał wykonać wślizg w jego kostkę – mówi jeden ze świadków.

Słowne przepychanki trwały kilkanaście minut. Do rozmowy wmieszali się nie tylko koledzy Ronaldo z drużyny, ale też znajomi rzekomo faulującego przechodnia, jak się okazało mieszkańca Pragi.  I to właśnie on rozwiązał spór przypominając, że starówka ma monitoring tak dokładny, że pozwala identyfikować nawet zasłonięte twarze.

Rzecznik stołecznej straży miejskiej: – Po uzyskaniu informacji o monitoringu pan Ronaldo poinformował, że ból w kostce ustąpił i wrócił do przerwanego spaceru. Normalnie karzemy takie wykroczenia surowo, ale tym razem skończyło się na upomnieniu.

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Jeszcze więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s