Ryszard Lubicz umrze po odkryciu, że był tylko postacią z „Klanu”

Wiemy jak umrze popularny Ryszard.

To nie będą żadne kartony jak w przypadku Hanki Mostowiak. Jak dowiaduje się ASZdziennik, władze TVP wymogły na producentach „Klanu”, aby śmierć kluczowego bohatera serialu odbyła się w mniej dosłowny sposób. – Po drastycznym zgonie w „M jak Miłość” na twórców spadła fala krytyki ze strony bardziej wyrobionych widzów – mówi nasze źródło na Woronicza. – Dlatego rozwiązanie przyjęte w „Klanie” ma ich udobruchać swoją niejednoznacznością.

Szczegóły są oczywiście objęte tajemnicą, ale udało nam się odkryć, że Ryszard Lubicz, prawdopodobnie od swojej siostry Elżbiety, dowie się, że był tylko postacią graną przez krakowskiego aktora Piotra Cyrwusa.  – To będzie wstrząs dla tego poczciwego człowieka – ujawnia nasz informator. – Wstrząs, którego nie przeżyje.

Poprosiliśmy Cyrwusa o komentarz: – Nie jestem z siebie dumny, ale to tylko praca – mówi aktor. Jego zdaniem w branży takie sytuacje się niestety zdarzają i „trzeba iść dalej”. Ale o Grażynce i dzieciach nie zapomni: – Na pewno będę utrzymywał kontakt z serialową rodziną Ryszarda dopóki nie ułożą sobie życia na nowo.

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s