Politycy PO: Palikot ma problemy z alkoholem. Niech wytłumaczy się z „małpek”

Burza po wpisie na blogu.

Janusz Palikot wstrząsnął światem polityki nazywając swoim blogu rzecznika rządu Pawła Grasia „skur…lem”. Na reakcję Platformy nie trzeba było długo czekać. Pierwszy w obronie partyjnego kolegi ruszył Stefan Niesiołowski: – Apeluję do Janusza Palikota, żeby wytrzeźwiał i wreszcie przedstawił opinii publicznej, co naprawdę myśli w pełni swoich przytomnych sił – powiedział na konferencji prasowej pod siedzibą Ruchu Palikota.

W podobne tony uderzył Tomasz Tomczykiewicz: –  Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? – pyta w rozmowie z ASZdziennikiem były szef sejmowego klubu PO.

Jeszcze dalej poszedł Grzegorz Schetyna: – Życzę Polakom i Polsce, żeby Janusz Palikot jak najszybciej przestał być posłem tego kraju, bo każdy dzień jego mandatu przybliża nas do katastrofy takiej czy innej, wewnętrznej czy zewnętrznej.

Politycy PO, z którymi rozmawialiśmy sugerują też, że za założycielem Ruchu Palikota ciągną się niewyjaśnione transakcje. Znany poseł: – Niech nareszcie wyjaśni o co chodziło z  fakturami na alkohole w małych buteleczkach. Od paru lat tylko o tym mówi.

(c) ASZdziennik 2011-2012. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennikaSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s