Tylko u nas! Najsłynniejsi wróżbici przewidują, co się stanie 1 stycznia 2012 roku

Czeka nas burzliwy dzień.

Wróżka Grace z Białegostoku: 1 stycznia nowego roku będzie bardzo niespokojny. Ceny ropy mogą poszybować w górę do 250 dolarów za baryłkę. Czekają nas niepokoje w Iranie. Tego dnia zaatakuje Izrael. 1 stycznia dojdzie też do zakwestionowania przywództwa Jarosława Kaczyńskiego. PiS może zmienić szefa.

Jasnowidz Sławomir Jackowski: 1 stycznia rozpadnie się strefa euro, a w USA dojdzie do nieudanego zamachu na prezydenta. Pierwszy dzień roku przyniesie też szereg kataklizmów w Azji. Najbardziej ucierpi Indonezja, którą nawiedzi tsunami, tajfun, a potem drugie tsunami.

Tarocistka Elenni: Karty mówią, że pierwszego dnia 2012 roku Kasia Tusk wyjdzie za mąż i urodzi dziecko. Oznaczać to będzie dodatkowe troski dla jej ojca Donalda, któremu wtedy rozpadnie się koalicja, a bezrobocie wzrośnie do 18 procent. Z pomocą przyjdzie za to prezydent Bronisław Komorowski, który ogłosi, że wrak tupolewa jest już w Polsce. Reprezentacja Polski 1 stycznia  nie wygra, ale też nie przegra żadnego meczu.

Wróżbita Maciej: Kac zacznie przechodzić około godziny 17-tej, choć szczęściarze szumu z głowy pozbędą się nawet o 10-tej i oni wiedzą, o czym ja mówię.

(c) ASZdziennik 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s