Będzie więcej androidów na antenie TVN24

Prowadziły już główne wydanie „Faktów”?

Wkrótce na antenie TVN24 zobaczymy jeszcze więcej androidów. Władze stacji zachęcone powodzeniem eksperymentu ze „sztucznymi ludźmi” zastępującymi prowadzących zamówiły w Japonii kolejne dziesięć egzemplarzy.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, nienagłaśniane testy odbywały się przez ostatnie tygodnie w paśmie przedpołudniowym po „Wstajesz i wiesz”. W ich ramach androidy firmy Hitachi na zmianę z ich żywymi odpowiednikami czytały serwisy informacyjne. – 87 proc. widzów nie zauważyło różnicy – mówi nasze źródło w TVN24. – Wynik byłby nawet lepszy, gdyby jeden z androidów samowolnie nie przestał mylić się w miejscach, w których zawsze robi to jeden z naszych prezenterów.

Nieuprzedzona o zastępstwach grupa fokusowa dość zgodnie wskazywała – oglądając androida – że konkretni dziennikarze ocieplili swój wizerunek i wnieśli na antenę „więcej życia”.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, nie oznacza to bezrobocia dla obecnych prowadzących. – Na pewno będą zastępować androidy oddane do serwisu – mówi nasz informator.

Wśród pracowników TVN24 krąży plotka, jakoby jeden z androidów został już użyty w jednym ze świątecznych wydań „Faktów” lub „Faktów po Faktach”, ale nie udało nam się potwierdzić tej informacji u kierownictwa stacji. Również Anita Werner nie odbierała telefonu.

(c) ASZdziennik 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy

2 Komentarze on “Będzie więcej androidów na antenie TVN24”

  1. Nie wierzę na przykład w Szymona Hołownię ;)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s