Drogowcy: Żel ministra Nowaka wiąże lepiej niż brylantyna Grabarczyka

Budowy przyspieszą.

Dobra wiadomość dla milionów kierowców – budowy dróg ruszą teraz z kopyta. Tak wynika z tradycyjnego rytuału, jaki drogowcy od 2007 roku urządzają ministrom infrastruktury. Obrzęd polega na zmieszaniu środka do pielęgnacji włosów aktualnego ministra z asfaltem przygotowanym do wylania.

Z tak przygotowanego materiału drogowcy budują następnie 100 metrów autostrady. Z czasu w jaki asfalt stwardnieje (i z jaką fakturą) majstrowie wróżą – choć to wynik skomplikowanych symulacji – tempo budowy autostrad na następne 12 miesięcy.

Rytuał nie ominął Sławomira Nowaka podczas wizytacji odcinka Konotopa-Stryków autostrady A2. Wyniki zaskoczyły drogowców: – Żel ministra Nowaka wiązał jak szalony – mówi nam szef zmiany, która witała ministra. – To nie to, co brylantyna Grabarczyka.

Jak się dowiedzieliśmy, zachęceni rewelacyjnymi wynikami drogowcy na oczach zadowolonego ministra położyli nawierzchnię na całym niemal strykowskim węźle.

To koniec dobrych wieści – na przyszły tydzień ministra zaprosili już na wizytację budowniczy drugiej linii warszawskiego metra.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s