Morderczy wyścig na prawicy. To Jarosław Kaczyński szybciej kupił buty w Tarnowie

Spór o pierwszeństwo w PiS.

Prestiżowy wyścig o pierwszeństwo na prawicy rozwija się w najlepsze. Jak się dowiadujemy, wczorajsze bliźniacze wizyty Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry w Nowym Sączu to tylko wierzchołek góry lodowej.

ASZdziennikowi udało się ustalić przebieg tego morderczego wyścigu, który obejmuje coraz to nowe obszary życia skonfliktowanych liderów. – 4.35, Zbigniew Ziobro po śniadaniu przeczytał prasę – takiego SMS-a dostaliśmy od ważnego polityka „ziobrystów”. Minutę później podobna wiadomość od rzecznika PiS: – 4.36, Jarosław Kaczyński po śniadaniu przeczytał biografię Romana Dmowskiego.

To nie koniec. Nasi czytelnicy donoszą o dziwnych wydarzeniach z całego kraju. Jak o tym ze sklepu obuwniczego w Tarnowie, gdzie w odstępie sekund pojawili się Ziobro i Kaczyński. Zaczęły się zakupy na wyścigi, liderzy potrzebowali butów do garnituru. Po gorączkowym przymierzaniu liderzy prawicy na oczach zdziwionych klientów rzucili się do kas. Dopiero stopklatka z monitoringu wykazała, że ręce na ladzie pierwszy położył Jarosław Kaczyński. – Ale to ZZ o dwie minuty szybciej odmalował fasadę przedszkola w Milanówku – przypomina Jarosław Kurski.

Ten ambicjonalny spór o pierwszeństwo tak szybko się nie skończy. Jak wynika z wewnętrznych sondaży 45 proc. badanych jeszcze nie wie, który z liderów był pierwszy.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Prawie wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s