Sekret PO ujawniony. Tu jest Donald Tusk

Premier jest i nie jest w Polsce jednocześnie.

Pytanie gdzie od wyborów znajduje się Donald Tusk to jedna z największych tajemnic Platformy Obywatelskiej. Wody w usta nabrał rzecznik rządu Paweł Graś. Milczy też twitter Radosław Sikorskiego – minister ograniczył się tylko do lakonicznego komunikatu, że „premier pracuje w Polsce”. Część dziennikarzy twierdzi jednak, że szef rządu jest na wakacjach w Grecji.

Jak ustaliliśmy, rację ma i Sikorski, i reporterzy. Według naszych informacji, Donald Tusk rzeczywiście bawi w Grecji, ale większość czasu spędza na formalnie polskim terytorium. Premier na wakacje udał się bowiem należącą do Marynarki Wojennej fregatą rakietową „Gen. Tadeusz Kościuszko”, której nie opuszcza w godzinach pracy. – Oznacza to, że premier eksterytorialnie, ale jednak jest w Polsce – komentuje ważny polityk PO.

Dopiero po godz. 16 Tusk schodzi na greckie terytorium, żeby spróbować miejscowej kuchni, obejrzeć zabytki czy pograć w piłkę plażową. Nasz informator z „Kościuszki”: – Pan premier jest bardzo zdyscyplinowany. Pod banderę Rzeczpospolitej wraca zawsze przed 8 rano, kiedy to pracę zaczynają urzędy w Polsce.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Prawie wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s