PILNA: PiS organizuje w Halloween symboliczny pogrzeb Zbigniewa Ziobry

Ujawniamy szczegóły ceremonii.

PiS dojrzał już do zmierzenia się z partyjnym kryzysem wywołanym przez powyborcze wystąpienia Zbigniewa Ziobry w najważniejszych mediach. – Ziobro nie będzie wyrzucony – mówi nasze źródło w PiS. – Spotka go coś znacznie gorszego.

Jak się dowiadujemy, będzie to symboliczny pogrzeb nieprawomyślnego europosła. Sprawa owiana jest tajemnicą, ale udało się nam dotrzeć do kilku szczegółów.

Na pomysł wpadła grupa młodych posłów PiS, prawdopodobnie Adam Hofman i Mariusz Kamiński. – Prezes nie mógł wybrać czy za namową Mariusza Błaszczaka Ziobrę przeczołgać i wyrzucić, czy jak chciał Karol Karski, wyrzucić i przeczołgać. Propozycja chłopców rozwiązała ten dylemat – słyszymy od informatora.

Ceremonia będzie przypominać tradycyjny pogrzeb tak dalece jak to tylko możliwe. Będzie (oczywiście pusta) trumna, przemówienia władz PiS, żałobnicy, kluby „Gazety Polskiej” wystawią drużynę pochodni. – Przyjdzie też zaprzyjaźniony ksiądz, który jednak odmówi błogosławieństwa nad „ciałem” grzesznika – cieszy się proszący o anonimowość członek komitetu politycznego PiS.

Nie udało się nam ustalić miejsca pochówku. Wiadomo jednak, że Jarosław Marek Rymkiewicz wskazywał okolice stołecznego centrum handlowego Arkadia. To właśnie tam w czasie insurekcji kościuszkowskiej wieszano zdrajców.

Pikanterii sprawie symbolicznego pogrzebu dodaje fakt, że zaproszenie dostali najważniejsi ziobryści – w tym Jacek Kurski i Tadeusz Cymański. Nasz informator: – To dla nich oferta ostatniej szansy: Ziobro zaraz spocznie w ziemi, czas myśleć o własnej przyszłości. Jeśli przyjdą, może uratują skórę.

Na ceremonię nie został jednak zaproszony poseł Arkadiusz Mularczyk. – Obawialiśmy się, że może się z rozpaczy rzucić na trumnę.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Prawie wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Dużo więcej na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy

2 Komentarze on “PILNA: PiS organizuje w Halloween symboliczny pogrzeb Zbigniewa Ziobry”

  1. Dyplomy pisze:

    Minęła chwila i ziobro :) faktycznie ma swój pogrzeb :)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s