PILNA: PiS ściąga do Sejmu 400 obrońców krzyża spod Pałacu. Są już pochodnie

Szykuje się okupacja sali obrad.

Wielkie napięcie w Sejmie. Janusz Palikot zaproponował, żeby zdjąć krzyż wiszący w sali obrad. Natychmiast zareagował Jarosław Kaczyński wzywając do przyjęcia uchwały chroniącej ten symbol religijny.

Jak się dowiadujemy, opozycja nie zamierza na tym poprzestać. Nasze źródła w PiS twierdzą, że biuro prasowe wystąpiło już o sejmowe przepustki dla kilkuset osób – mówi się o czterystu. We wnioskach figurują jako stypendyści Fundacji Schumana, ale w rzeczywistości to najwięksi weterani wojny o krzyż spod Pałacu Prezydenckiego. Przepustki mają być ważne przez trzy miesiące.

To nie wszystko. Wykorzystując zamieszanie z obsadą fotela marszałka Sejmu, PiS zwozi już nocami do pomieszczeń klubu parlamentarnego sprzęt nagłaśniający, namioty i pochodnie. Powstaje też podobno nowa wersja pieśni „Gdzie jest krzyż”.

Czy to oznacza, że szykuje się okupacja sali sejmowej? Adam Hofman z PiS: – Mogę powiedzieć tylko jedno: w obronie krzyża jesteśmy gotowi rozpętać piekło.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Prawie wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Najnowsze doniesienia o krzyżu na Facebookowej stronie ASZdziennika

Reklamy

4 Komentarze on “PILNA: PiS ściąga do Sejmu 400 obrońców krzyża spod Pałacu. Są już pochodnie”

  1. Mistrz pisze:

    Gnoje. Hofman schowaj się już, Kretynie.

  2. To nie jest prawda!!!! Ci ludzie to nie są obrońcy krzyża tylko murarze. Dzisiaj albo jutro w nocy mają wymurować w poprzek sali sejmowej mur oddzielający posłów PiSu od reszty sali. Ten genialny pomysł Wielkiego Stratega, nie tylko odzieli antychrysta Palikota od krzyża, ale pozwoli prawdziwym Polakom przejąć ławy rządowe. Teraz PiS będzie uchwalał własne prawo i tworzył własny rząd. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że pierwszym ruchem nowego rządu ma być wypowiedzenie wojny Rosji i Niemcom. Wreszcie będziemy żyli w wolnym imperium!

  3. Miszka82 pisze:

    naprawdę ręcę opadają…..oto kolejny dowód na to jak bardzo Ci ludzie z Pis-u są nienormalni…to jest jakaś choroba psychiczna….a najsmutniejsze jest to, że niestety mamy takich chorych wyborców….


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s