PILNA: Tusk nie chce opuścić Tuskobusu

Spędza w nim każdą chwilę.

Platforma ma duży problem. Według naszych źródeł Donald Tusk przeprowadził się do Tuskobusu. – Prosto z wieczoru wyborczego poszedł nie do domu, ale do tego autobusu – mówi nam jeden ze współpracowników premiera. – Nie chce nawet słyszeć, że pojazd był tylko wynajęty.

Nic dziwnego, że polityczna Warszawa zaczyna huczeć od plotek. Premier pojechał do Belwederu, ale rozmowy z prezydentem toczył już ponoć w autobusie. Miał też odwołać spotkanie z Grzegorzem Schetyną, bo ten nie wyrobił na czas sejmowej przepustki dla Tuskobusu.

Ponadto dotarły do nas pogłoski, że rządowy los Cezarego Grabarczyka miała przesądzić propozycja, aby Donald Tusk 50-metrową odległość z Belwederu do kancelarii premiera pokonywał piechotą.

– W życiu jak w piłce: zwycięskiej taktyki się nie zmienia – usłyszał od zniecierpliwionego Tuska na wideoblogu z pokładu Tuskobusu.

W związku z nową sytuacją w Polsce przewodniczący Rady Europejskiej Herman van Rompuy poprosił o przesunięcie o tydzień najbliższego szczytu Unii. Bruksela potrzebuje więcej czasu na wstawienie do sali obrad rampy dla pojazdu Donalda Tuska.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Prawie wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

ASZdziennik to nie tylko autobusy. Całe nasze bogactwo tylko na Facebooku!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s