Ostatni dzień kampanii. Tak spędzają go Tusk, Kaczyński, Palikot i inni

Ostatnie godziny walki.

Za kilka godzin skończy się kampania wyborcza. „ASZdziennik” ustalił, co partyjni liderzy robią na finiszu bitwy o Sejm.

Donald Tusk po ostatniej konferencji prasowej resztę dnia spędzi na dzwonieniu do ludzi, którzy uważają, że nie dotrzymał danych im obietnic. – Przed snem pan premier zamierza jeszcze postraszyć swoją żonę i córkę PiS-em i to będzie tyle – ujawnia Paweł Graś.

Z kolei Jarosław Kaczyński po zamalowaniu zacieku, w którym niektórzy widzą Angelę Merkel, poświęci się redakcji listu, który w niedzielę zostanie odczytany w niektórych kościołach.

Aura tajemnicy otacza ostatnie kampanijne godziny Grzegorza Napieralskiego. Nasze źródła się wykluczają – jedni twierdzą, że szef SLD będzie sprzątał w warszawskim metrze, inni, iż sprzątać będą jego dzieci.

Wypełniony terminarz ma za to Janusz Palikot. Po całym dniu dopinania przelewów z Cypru, wieczorem w Lublinie czeka go spotkanie, na którym szef Ruchu Palikota pozna liderów list swojej partii.

Dla odmiany Waldemar Pawlak postawił na relaks. Stanisław Żelichowski: – Przewodniczący gra dziś cały dzień w tenisa za stodołą.

Nie wiadomo, co robić będą liderzy PJN. – Na pewno poodbierają dzieci z przedszkola, a potem nie wiemy, chyba zakupy na weekend – słyszymy w sztabie.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

My koniec kampanii spędzamy na FACEBOOKU. Zostań fanem „ASZdziennika”!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s