PILNA: Sataniści protestują przeciw Nergalowi

„Kala naszą religię”.

Kościół zyskał właśnie nowego sojusznika w walce z zatrudnieniem Adama „Nergala” Darskiego w programie TVP2 „The Voice of Poland”. Jak ustaliliśmy, do Episkopatu i zarządu TVP trafiło właśnie pismo od Federacji Kościołów Satanistycznych.

Sataniści piszą: – W imieniu „liczby Bestii” – tak nazywamy naszych wiernych – protestujemy przeciw obecności p. Darskiego na antenie telewizji publicznej.

I dalej: – Protestujemy też przeciw utożsamianiu p. Darskiego z naszą religią. Według danych z zeszłorocznej „czarnej kolędy” wynika, że „Nergal” nie przyjął naszego kapłana i żyje z kobietą bez „ślubu krwi”. Nie napisał też na swoich drzwiach liczby powszechnie kojarzonej z naszą duchowością, a ostatnią Biblię podarł cztery lata temu.

Zostań fanem „ASZdziennika” na FACEBOOKU!

Federacja nawołuje więc za biskupem Wiesławem Meringiem do akcji niepłacenia abonamentu na „media, które nie szanują religii”.

– Pan Darski jest co najwyżej „wierzący, ale niepraktykujący”. A jak mówi „Księga kłamstw”, bądź zimny albo gorący, nie zaś letni – kończą sataniści, domagając się zastąpienia Nergala kimś o „naprawdę czarnej duszy”.

Jak się dowiadujemy, w tym kontekście na Woronicza krążą już nazwiska między innymi Zbigniewa Chlebowskiego i Tomasza Terlikowskiego.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Druga szansa na zostanie fanem na FACEBOOKU!

Reklamy

12 Komentarzy on “PILNA: Sataniści protestują przeciw Nergalowi”

 1. myślicki pisze:

  żałosne.

 2. Katharsis Works pisze:

  hehe, niezła forma krytyki.
  A tak na serio – Nergal czytał Biblię Szatana (Anton Lavey) jako nastolatek, podobnie jak jego ojciec, na którym książka nie zrobiła wrażenia. Nergal raczej bardziej inspiruje się thelemą niż satanizmem, ale satanizm wbrew pozorom jest bardzo niejasno zdefiniowany (ciężko ograniczyć go do LaVeya) :)
  pozdrawiam,
  Katharsis works

 3. Slut pisze:

  Uśmiałam się po pachy, Chyba zostanę satanistą, skoro przynależą do tej grupy ludzie z tak dużym dystansem do swojej wiary ;-) Gratulujacje !

 4. M. pisze:

  Lucyferianie to kretyni. Mam nadzieję, że to pismo to na jaja, bo robią sobie straszny obciach.
  Rewers chrześcijaństwa i tyle.

 5. Jubal pisze:

  Komentarze w tym wątku nie są monitorowane przez Odwieczny i Starożytny Zakon Iluminatów Bawarskich. O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani listem poleconym w dyskretnej i pozbawionej znaków identyfikacyjnych kopercie.

 6. lerayeo pisze:

  hahaha :) Przecież to jest jakaś prowokacja, żarty albo zwykły szyd! :D raczej dla kogoś kto nie ma pojęcia o satanizmie :D

 7. insider pisze:

  To jest fascynujące. Można wołami napisać „Najlepsze zmyślone newsy”, a i tak internetowe barany dyskutują o tym, jakby to było na serio.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s