PILNA: „Inteligentna czwóreczka” będzie jednak „rezolutną dwudziestką”. Przez Kempę

Ostatnie korekty list PiS.

Trwa piętnaście minut sławy Anny Mętlewicz, gwiazdy koszalińskiej listy PiS. W weekend nie było mediów, które przegapiłyby jej zalotny plakat, na którym jako „inteligentna czwóreczka” błysnęła kawałkiem czarnej bielizny.

Dziś znów pomorska polityk nie będzie schodzić z czołówek. Jak się dowiadujemy, komitet polityczny PiS na wniosek posłanki Beaty Kempy, podjął decyzję o zmianie miejsca kandydatki na liście. – Czwóreczka powinna zmienić pozycję – argumentowała rzeczowo posłanka, wskazując, że Mętlewicz „z pewnością sobie w życiu poradzi”. – Listę z czwartego miejsca niech pociągnie kto inny – mówiła Kempa.

Dlatego najwyższe władze PiS zaproponowały sławnej kandydatce inne miejsca. W rachubę wchodziły między innymi „radosna trzynastka”, „intrygująca siedemnastka” i „roztańczona osiemnastka”. Mętlewicz chciała „tęczową dziewiętnastkę”, ale na to nie zgodziła się Anna Sobecka.

Nasz informator: – Ostatecznie stanęło na „rezolutnej dwudziestce”. Pani Mętlewicz powiedziała nawet, że jej to pochlebia i ma już odpowiednią bieliznę na plakat.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s