PiS popiera atak huraganu Irene? Donald Tusk wytyka lukę w programie partii

Donald Tusk znów przykrywa kampanię PiS.

Eksperci są zgodni: Donald Tusk w tej kampanii zawsze o krok wyprzedza PiS. Tak było w sobotę, gdy pojawił się we Wrocławiu przed konwecją PiS i wezwał partię do reakcji na słowa Adama Hofmana o „zdziczałych chłopach”. Tak było i w niedzielę, kiedy – jak premier poinformował dziennikarzy – zgubił się w centrum Warszawy i przypadkiem znalazł się na konferencji prasowej pod siedzibą Radia Zet, gdzie poseł Hofman właśnie przerywał wielomiesięczny bojkot programu Moniki Olejnik.

Przechodzącego się po parkingu Tuska dziennikarze poprosili o komentarz w sprawach bieżących. Szef PO zgodził się tylko na krótkie oświadczenie. – Łączę się w bólu z obywatelami USA , których doświadcza teraz huragan Irene – powiedział. – Co jednak mnie w tej sprawie bulwersuje, to fakt, że mimo dogłębnej lektury programu PiS, nie znalazłem w nim ani jednego słowa solidarności z ofiarami huraganu. Niech PiS się określi: popiera ten kataklizm czy nie?

Zdaniem Tuska cała sprawa świadczy o „zupełnym oderwaniu PiS od rzeczywistości”. – Mówię to w pełni odpowiedzialnie: tylko Platforma jest przygotowana na atak huraganu Irene w Polsce.

Próbowaliśmy zapytać Joachima Brudzińskiego o tę niepokojącą lukę w programie Prawa i Sprawiedliwości, ale asytent posła poinformował nas, że poseł „poszedł na kajak”.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s