Atak tajemniczego „PiSdrzeźniacza”. Czy złoczyńca przeszkadza w kampanii PiS?

Kim jest zamaskowany napastnik?

PiS-owi wyrasta nowy wróg. Od czasu zaprezentowania hasła wyborczego partii ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego stało się obiektem złośliwych i prowadzonych z ukrycia ataków człowieka lub grupy, która określa się mianem „PiSdrzeźniacza”.

Pierwsze uderzenie „PiSdrzeźniacz” przeprowadził tuż po konwencji PiS we Wrocławiu, kiedy wychodzących uczestników zjazdu witał billboard z przekręconym hasłem wyborczym partii  „Dwa lata rządów PiS. Polska zasługuje na więcej”.

To nie wszystko: uczestnicy konwencji ujawnili „ASZdziennikowi”, że tuż przed wystąpieniem Jarosława Kaczyńskiego zrobiło się bardzo gorąco, jakby ktoś podkręcił klimatyzację. – Tu jest bardzo gorąca atmosfera pod każdym względem – zaczął właśnie z tego powodu Jarosław Kaczyński. Kilka osób twierdziło, że widziało zamaskowanego człowieka przy panelu klimatyzatora.

Do tego aktu politycznego wandalizmu przyznał się później na Twitterze tajemniczy osobnik: – Jest nowy bohater w mieście. Billboard i gorąco to robota… PiSdrzeźniacza!

W momencie zamykania tego tekstu doszły do nas niepotwierdzone informacje o stratowaniu należącego do posła Adama Hofmana pola przez „grupę zdziczałych chłopów prowadzonych przez ubranego w pelerynę zamaskowanego faceta”, ale nie udało nam się ustalić czy to także sprawka „PiSdrzeźniacza” czy może tylko zdziczałych chłopów.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s