Szczere spoty PO: Tusk, Sikorski i Rostowski przyznają się do osobistych słabości

Nowatorska kampania Platformy.

Platforma kontynuuje oryginalną kampanię, w której chwali się osiągnięciami, ale też nie ukrywa swoich porażek. – Po spotach o wolno powstających inwestycjach przychodzi teraz czas na bardziej osobisty przekaz – mówi nam Jacek Protasiewicz, szef sztabu PO.

Oznacza to, że w emitowanych w telewizji od poniedziałku krótkich filmikach wystąpią liderzy partii przyznając się do osobistych, związanych z pełnionymi urzędami słabości. Serię spotów zacznie Donald Tusk przyznając się do samowolnego skracania sobie tygodnia pracy i – słowa Protasiewicza – „kombinowania jak tu zacząć weekend”. Wiemy też, że minister finansów Jacek Rostowski ujawni, iż ukrywa część dochodów przed fiskusem, a minister Ewa Kopacz opowie o swojej fascynacji jazdą bez pasów.

Według nieoficjalnych jeszcze informacji Radosław Sikorski ma z kolei potwierdzić przywiązanie do konserwatywnych metod wychowania dzieci i przyznać się do uzależnienia od internetu. Protasiewicz: – Chcemy pokazać wyborcom, że w PO mimo czterech lat rządów nadal jesteśmy tymi samymi ludźmi co kiedyś.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s