A jednak będą debaty! Na początek Anna Fotyga z Antonim Macierewiczem

PiS w końcu ustalił warunki dyskusji.

Przełom w długim sporze o partyjne debaty. Wydawało się, że po czwartkowym „nie” Platformy PiS będzie musiał obejść się smakiem. Późnym wieczorem jednak politycy partii doszli do porozumienia i ustalili tematy oraz pary, które będą dyskutować w centrum programowym PiS.

Cykl debat otworzą więc, jak się dowiadujemy, Antoni Macierewicz i Anna Fotyga. Politycy będą się spierać o główne kierunki polityki zagranicznej oraz najnowsze kierunki inżynierii pogodowej. Kilka dni później idea otwartego państwa będzie osią dyskusji Mariusza Kamińskiego i Tomasza Kaczmarka. Na początku września w debacie gospodarczej weźmie udział Beata Szydło. Będzie prawdopodobnie dyskutować sama ze sobą, ale z aktywnym udziałem multimediów.

W „wielkim finale” – jak go nazywają politycy PiS – wystąpi Jarosław Kaczyński i najwyżej oceniony polityk z poprzednich debat. – Prezes już się przygotowuje. Jego ewentualne zwycięstwo może być kluczowe na tym etapie kampanii – mówi poseł Adam Hofman.

Debatę poprowadzą przedstawiciele różnych mediów. – Będzie na pewno Michał Karnowski z „Uważam Rze” i Jacek Karnowski z wPolityce.pl – ujawnia polityk.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s