PiS szykuje teren pod debatę. Mają już rekiny

Dlatego chcą debatować u siebie.

Wyjaśnia się determinacja PiS w próbach umówienia debat z politykami PO na terenie wskazanym przez partię Jarosława Kaczyńskiego.

„ASZdziennikowi” udało się dotrzeć do szczegółów technicznych owianego tajemnicą Centrum Programowego PiS, w którym ta partia chce dyskutować z Donaldem Tuskiem i jego ministrami.

Jak ustaliliśmy, centrum jest zlokalizowane w dawnym żoliborskim bunkrze.  Udało nam się dotrzeć do pracownika firmy wykończeniowej, który widział obiekt na własne oczy. – Myślałem, że trafiłem na plan filmu o Bondzie. Miotacze ognia poukrywane na granicach lamperii, wybuchająca boazeria w aneksach kuchennych, klamki, które można w każdej chwili wymontować i używać jako noże – wymienia mężczyzna. – Jest też rażąca prądem replika pomnika małego powstańca.

– Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak sala konferencyjna – opowieda nasz informator. – Pod każdym fotelem była zapadnia, którą prowadzi do pomieszczenia z lawą lub basenem z rekinami.

Według naszych informacji te ostatnie jednak politykom PO nie grożą. Będą używane tylko na posiedzeniach Komitetu Politycznego PiS.

Próbowaliśmy skontaktować się z Adamem Hofmanem  w sprawie Centrum, ale odpowiedziała nam tylko poczta głosowa. Naszą uwagę zwróciła jednak bardzo słaba jakość połączenia. Nagrane powitanie brzmiało jakby spod wody.

Dla „ASZdziennika” Aubrey De Los Destinos

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s