TVN24 znika z anteny. Zastąpi je Pasek24

Formuła już się wyczerpała.

Wielkie zmiany w TVN. W jesiennej ofercie stacji nie ma TVN24. – Formuła się wyczerpała – mówi Adam Pieczyński szef likwidowanego kanału. – 10 lat działalności to i tak dużo.

Jak się dowiadujemy, TVN24 znika, ale w jego miejsce pojawi się kanał informacyjny Pasek24. Tam znajdzie pracę większość obecnie zatrudnionych dziennikarzy.

– To nowy format – wyjaśnia Pieczyński. – Pasek24 będzie się składał głównie z pasków informacyjnych, elementu najbardziej cenionego przez naszych widzów.

Jak to będzie wyglądać? Według naszych ustaleń Pasek24 będzie wyświetlał na ekranie do kilkanastu pasków informacyjnych naraz. Przez całą dobę widoczne będą najważniejsze z nich, tak zwane filary. To: pilne, pogoda, wypadki drogowe, Niesiołowski, cudem uniknięta śmierć, Kutz, krzywda dzieci i Jarosław Kaczyński.

W zależności od pasma do filarów dojdą paski tematyczne. Na przykład w paśmie „Wstajesz i wiesz” zobaczymy między innymi paski o diecie, gwiazdach i patologiach transportu drogowego. Swój pasek będzie miał prawdopodobnie Jarosław Kuźniar.

W paśmie „Szkło kontaktowe” pojawi się za to pasek z SMS-ami od widzów. Na osobnych paskach skomentują je na bieżąco prowadzący „Szkła”.

Dodatkowo co ważniejsze paski będą na żywo czytać gwiazdy TVN24. Pieczyński potwierdza angaż między innymi Justyny Pochanke, Anity Werner i Bogdana Rymanowskiego. Trwają rozmowy z Andrzejem Morozowskim. – Ruszamy pod koniec wakacji. Kampanię wyborczą zrelacjonujemy jak nikt inny w kraju – mówi szef TVN24.

Powstaniu Paska24 będzie towarzyszyć wysokobudżetowa kampania reklamowa. Będą je promować liczne paski na innych kanałach TVN.

(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!

Reklamy

2 Komentarze on “TVN24 znika z anteny. Zastąpi je Pasek24”

  1. lol pisze:

    Na osobnych paskach skomentują je na bieżąco komentować prowadzący „Szkła”.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s