Top 5: Najlepsze aplikacje na iPada

To dlatego iPad jest najlepszym tabletem na świecie.

iWeek

iWeek to intuicyjna aplikacja, która w niezwykle przystępny sposób informuje użytkownika o aktualnym dniu tygodnia. W wersji na iPada2 użytkownik może też podejrzeć nazwy dni tygodnia na następne trzy dni. Dostępna także na iPhone’a.

3,2.1… Foxconn

Gra strategiczna. Musimy ewakuować z fabryki jak najwięcej iPadów zanim nastąpi eksplozja. Zadanie utrudniają nam niezbyt rozgarnięci pracownicy.

PhotoMax

Dla wielu użytkowników to będzie najlepiej wydane 10 dolarów w życiu. PhotoMax daje użytkownikom to, co dopiero zapowiedziano jako „aktualizację iOS do 2015 roku” – możliwość oglądania prywatnych zdjęć w dwie osoby. Wersja trzyosobowa kosztuje 20 dolarów.

Steve’s Job

Zaprojektuj swojego iPhone’a. W tej grze sami decydujemy jak będzie wyglądać nowy iPhone i jakie będzie mieć funkcje. Graczy czekają fascynujące i wpływające na rozgrywkę wybory, jak na przykład czy pozwolić na trzymanie aparatu lewą ręką bądź czy porwać się na umieszczenie przycisku do robienia zdjęć na obudowie. Bycie Stevem Jobsem to świetna, choć niełatwa zabawa.

i-iPad

Najlepsza dostępna symulacja iPada. Każdy użytkownik może sprawdzić jak to jest korzystać z iPada na własnym iPadzie. Dostępna tylko na iPada2.

(c) „ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fajne było, nie? Zostań fanem na FACEBOOKU!

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s