Igor Zalewski dla „ASZdziennika”: Mężczyźni wolą seks z atrakcyjnymi partnerkami

Wielki sukces amerykańskiego zespołu badawczego.

Po 16 latach eksperymentów amerykańscy naukowcy dowiedli, że mężczyźni preferują seks z atrakcyjnymi kobietami.

Zespół psychologów i urologów z Uniwersytetu Massachusetts zakończył wieloletnie badania nad seksualnością mężczyzn. W sposób bezsporny udowodnił, że mężczyźni, zarówno demokraci, republikanie, a także mormoni najchętniej kochają się ze zgrabnymi, jędrnymi i powabnymi kobietami poniżej 35 roku życia.

W wieloletnich eksperymentach brało udział 9 tysięcy ochotników. Mężczyźni stanowili jedną grupę, natomiast kobiety podzielono na trzy podgrupy. – Nadaliśmy im nazwy kodowe, żeby nie urazić uczestniczek – wyjaśnia profesor Marcus Midletton. – Tak więc mieliśmy „efektowne młode laski”, „o jeden big mac za dużo” i „wicemiss balu 1953”.

Badania nie przebiegały łatwo, bowiem ze względu na ich rozciągnięcie w czasie następowały przepływy między podgrupami kobiet, z tym że ochotniczki z podgrupy trzeciej niekiedy odchodziły z eksperymentu na zawsze. – Mimo trudności wiemy na pewno coś, co dotychczas tylko podejrzewano. Mężczyźni rzeczywiście wolą atrakcyjne kobiety – mówi profesor. – Tym razem pieniądze amerykańskich podatników nie poszły na marne.

Midletton nawiązał tym samym do nieudanego eksperymentu z lat 90., gdy z powodu rezygnacji uczestniczących w nim kobiet zespół profesora musiał zrezygnować z badań nad związkiem atrakcyjności seksualnej mężczyzn i rozmiaru ich brzucha.

(c) „ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s