Prezydent wraca z nowymi żartami. Mamy je!

Nadchodzi drugi sezon dowcipów prezydenta.

Wyjaśniła się obniżona polityczna aktywność prezydenta Komorowskiego. Przez ostatnie tygodnie głowa państwa wraz ze współpracownikami pracowała nad drugim sezonem żartów, który swoją premierę będzie miał już w te wakacje.

Poza dostarczeniem znanej i cenionej rozrywki otoczenie prezydenta liczy, że nowe żarty Bronisława Komorowskiego wspomogą kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej. – Poczucie humoru pana prezydenta zawsze łączono z kulturą dworu, pan prezydent najlepiej czuje się w konwencji pan-fornal, ale teraz zaproponujemy coś innego – zdradza nam jeden z ministrów.

Są pierwsze przecieki

Nieoficjalnie wiadomo, że Bronisław Komorowski ma w tym sezonie żartować między innymi z Chińczyków, leniwych „panów na budowie” i spekulantów odpowiadających za wzrost cen. Wśród nowości są także żarty o parytetach. Nie zapadła jeszcze decyzja czy pojawi się Smoleńsk, ale wiemy już, że wracają żarty o Jarosławie Kaczyńskim.

Próbkę programu na to lato ujawnił na Twitterze minister Sławomir Nowak.  Oto minizwiastun umieszczony na tym serwisie społecznościowym: „Sezon drugi nadchodzi! Prezydent: >U mnie w domu od dawna panuje parytet. Żona zawsze ma 35 procent racji<. LOL”.

Start drugiego sezonu, który zabierze widzów ponownie na najważniejsze dwory i salony świata ustalono na 1 lipca na inaugurację polskiej prezydencji w UE.

(c) „ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s