Kluzik-Rostkowska odchodzi z PO

Polityk na listach Platformy była krócej niż 24 godziny.

Joanna Kluzik-Rostkowska znów zatrzęsła polską sceną polityczną. Najpierw w sobotę, gdy mimo wcześniejszych zapewnień pojawiła się na konwencji PO. Jednak prawdziwą bombę polityk odpaliła w niedzielę rano.

Ogłosiła wtedy na dramatycznej konferencji prasowej, że wbrew deklaracjom sprzed kilkunastu godzin nie wystartuje do Sejmu z list Platformy.

– Pojawiły się [w PO – red.] dwie koncepcje. Jedna mówiąca: musimy zrobić wszystko, żeby zdekonstruować przywództwo Jarosława Kaczyńskiego, że jest groźny, zagraża Polsce, myśli o koalicji z postkomunistami – zaczęła. Jednak jej zdaniem w PO dominuje teraz inne podejście: – Nie oglądać się gdzie PiS, gdzie SLD, zająć się sobą. Ta druga koncepcja zwyciężyła – powiedziała. – Mój głos nie został zrozumiany.

Co dalej? – Dzisiaj pojadę na krótki urlop. Zobaczymy co się będzie działo dalej – zakończyła nieodpowiadając na żadne z pytań, w tym to, czy jej decyzja nie jest spowodowana spodziewanym startem Nicka Heidfelda, kierowcy formuły 1, ze śląskiej listy PO.

(c) „ASZdziennik” 2011. Tym razem żaden cytat nie został zmyślony. 

ZOBACZ też: Kluzik: Wykończyły mnie dzieci Poncyljusza>>

Reklamy

2 Komentarze on “Kluzik-Rostkowska odchodzi z PO”

  1. Katon pisze:

    Sytuacja jest poważna. Cztery kopalnie węgla kamiennego wchodzące w skład holdingu węglowego rozpoczęły dzisiaj na drugiej zmianie strajk ostrzegawczy w związku z niejasną sytuacją związaną z ustalaniem listy wyborczej PO. Górnicy dołowi murem stoją za nickiem Heidfelda, zaś dozór górniczy, pracownicy powierzchniowi, sortownia oraz łaźnie łąńcuszkowe skłaniają się ku kandydaturze pani Joanny. /poniedziałkowe wydanie Dziennika Zachodzniego/


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s